Forum SP5ZBL Strona Główna SP5ZBL

EER

Dołączył: 29 Lip 2012

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 23:17, 29 Lip 2012    Temat postu: Infoormacja ZHP Mińsk Mazowiecki

Witam wszystkich.

Chciałbym rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące przyszłości klubu SP5ZBL. Otóż jak wiemy jest to klub harcerski w strukturach i siedzibie ZHP. Takim też pozostanie. Ani sprzęt ani lokal czy znak nie trafi w ręce prywatne. Klub będzie reaktywowany i udostępniony młodzieży harcerskiej. Przy pomocy SP5ZBA i innych. Obecnie trwają szkolenia młodzieży, która wyraziła zainteresowanie krótkofalarstwem.
Z chęcią przyjmiemy tych, którzy chcą popracować społecznie z młodzieżą przekazując swoje bogate doświadczenie.

Serdecznie pozdrawiam
CZUWAJ 73!

EER KH ZHP Mińsk Mazowiecki

sp5wcx

Dołączył: 08 Wrz 2007

Pomógł: 13 razy
Skąd: Łuków/Mińsk Mazowiecki/Warszawa

PostWysłany: Pon 15:44, 30 Lip 2012    Temat postu:

Cześć
Gratuluję pomysłu reaktywacji Klubu. Przypominam że trochę sprzętu klubowego jest wypożyczonego u Kolegów na terenie Mińska, Andzik wie co i u kogo jest. Na pewno sprzęt się przyda przy szkoleniu młodzieży.
Pozostają też nie do końca wyjaśnione sprawy formalne - przyszło kiedyś pismo z UKE że pod wnioskami o Pozwolenia podpisały się inne osoby niż reprezentacja w KRS, Andzik i ten temat zna.
Trzymam kciuki!
Zbyszek SP5WCX

Adam SP5RZP

Dołączył: 01 Wrz 2007

Pomógł: 5 razy
Skąd: Jędrzejów KO02UE

PostWysłany: Wto 9:42, 31 Lip 2012    Temat postu:

Intryguje mnie ten pseudonim "EER" - może autor wątku przedstawi się nam bliżej?

Poza działalnością szkoleniową (której w poprzednim wcieleniu SP5ZBL nie było praktycznie wcale) można pomyśleć o reaktywacji przemiennika SR5MM (ale nie w lokalizacji klubowej) i pomocniczego digi APRS SR5NRM (tu akurat może być maszt przy klubie).

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Adam SP5RZP dnia Wto 9:43, 31 Lip 2012, w całości zmieniany 1 raz
sp5wcx

Dołączył: 08 Wrz 2007

Pomógł: 13 razy
Skąd: Łuków/Mińsk Mazowiecki/Warszawa

PostWysłany: Wto 10:04, 31 Lip 2012    Temat postu:

No przemiennik to byłby priorytet. I tylko w lokalizacji na Wieży Ciśnień. Moja bogata korespondencja w tej sprawie z Burmistrzem jest dostępna u Andzika oraz na [link widoczny dla zalogowanych] w oficjalnych zapytaniach do Burmistrza - nawet publicznie odpowiedział na pytanie.

SQ5BAQ

Dołączył: 02 Wrz 2007

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 0:04, 07 Sie 2012    Temat postu:

Cieszę się z inicjatywy reaktywacji klubu.

Ważną sprawą jest szkolenie nowych krótkofalowców. Część z poprzedniej ekipy SP5ZBL po prostu weszła w dorosłe życie i zabrakło już czasu na klub.
Mam nadzieję, że pojawią się nowi klubowicze.

Popieram przedmówców w temacie reaktywacji przemiennika SR5MM. Pełniłby rolę integracyjną dla nowych radioamatorów.

Przez ostatnie lata klubowicze zajmowali się przede wszystkim projektami technicznymi i dawało nam to wiele satysfakcji. Budowa przemienników (Mińsk Maz. i Łuków), APRS, kiedyś Packet Radio i inne. Są miłośnicy starych radiostacji i wszelakich nasłuchów.

Mimo moich bardzo ograniczonych możliwości czasowych (praca i 2 małych dzieci) deklaruję chęć pomocy, najchętniej przy projektach technicznych i emisjach cyfrowych.

Grzegorz SQ5BAQ

Post został pochwalony 0 razy
Wyświetl posty z ostatnich:
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum SP5ZBL Strona Główna -> Administracyjne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: